Zamiast książki – prezenty na Dzień Matki

W poprzednim wpisie zaproponowałam Wam kilka pozycji książkowych, które możecie kupić swoim mamom. A co jeśli mama nie lubi czytać książek? A może oprócz książki chcecie kupić coś jeszcze? Oto kilka moich prezentowych propozycji. Wpis nie jest sponsorowany, wybrałam rzeczy, które sama mam bądź chętnie kupię, i które mi się bardzo spodobały. Przed Wami prezenty na Dzień Matki.

Kaktusy

Kaktusy to moja mała obsesja. Jeżeli Wasza mama lubi kwiaty a nie chcecie jej kupować kolejnej paprotki to zdecydujcie się na kaktusa. Wybierzcie takiego, który kwitnie wówczas co roku będzie cieszyć oko Waszej mamy. Dodatkowo kaktus to mało wymagająca roślina, dlatego mama nie będzie mieć problemu z ich pielęgnacją. Zobaczcie jakie są piękne.  Zawsze możecie dokupić do niego ogromną czekoladę (oczywiście tę ulubioną przez Waszą mamę 🙂 )

Zegar z płyty winylowej

Jakiś czas temu trafiłam na stronę www.zdrugiegotloczenia.pl na której można kupić świetne zegary wykonane z płyt winylowych. Zdecydowałam się na kupno jednego z nich jako prezent na parapetówkę. Jeżeli Wasza mama lubi muzykę to na pewno sprawicie jej nim radość. Można wybrać z kilku wzorów. Wykonane są bardzo starannie i na pewno dodają uroku w pomieszczeniu. Zdjęcie pochodzi ze strony sklepu.

Kubek

Na stronę www.faramuszka.pl trafiłam przypadkiem. Zakochałam się w tych kubkach. Naprawdę są prześliczne. Można wybrać z pięciu kategorii:

  • kubki oswajacze
  • kubki na życzenie
  • kubki uwielbiacze
  • kubki ocieplacze
  • kubki pomagacze

Zobaczcie jakie są ładne. Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.


Pobyt w SPA, wizyta u kosmetyczki, masaż, bielizna

Nie zapominajcie, że Wasza mama to w dalszym ciągu kobieta, która chce czuć się pięknie. Zafundujcie jej zatem jeden dzień w SPA, umówcie na wizytę do kosmetyczki czy na masaż. Zabiegane mamy nie myślą o sobie. Myślą co ugotować na obiad, kiedy zrobić pranie czy umyć okna. O sobie myślą na samym końcu. Dlatego pozwólcie im poczuć się zrelaksowaną. A może spędźcie razem z nimi ten dzień. Pójdźcie na zakupy a potem na masaż czekoladą. Niech ten dzień należy do Was!

Podobnie sprawa ma się z bielizną. Matki często zapominają, że mają prawo odrobinę zaszaleć również w tej kwestii. Często wstydzą się swojego ciała po ciąży, kilku kilogramów nadwagi. Kobiety zapewne nie będą miały problemu z doborem bielizny, w których ich mama poczuje się kobieco, a przy tym komfortowo. A Panowie? Zapewne zdecydują się na inny prezent. jeżeli jednak będą chcieli kupić bieliznę to nie krępujcie się zapytać Panią w sklepie o radę. One się na tym znają.

Zegarek lub portfel

Na stronie www.eCarla.pl możecie znaleźć śliczne zegarki i portfele. Osobiście kupiłam tam kilka zegarków i jestem nimi zachwycona. Niedawno ich oferta poszerzyła się o galanterię. Portfele naprawdę są ładne i sama zastanawiam się nad zakupem. Jeżeli Wasza mama ceni elegancję, nie lubi zwyczajności to zapewne ucieszy się z takiego prezentu. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie sklepu.


Zrób coś szalonego!

Niech Wasza mama znowu poczuje się jak nastolatka, która robi zwariowane rzeczy. Wykup dla niej lot paralotnią, kurs nurkowania czy skok na bungee. Tak wiem. Jest to szalone, ale coś Wam powiem w sekrecie: tylko wariaci są coś warci! 😉

Wiecie co jest najlepsze? Mimo że macie tyle lat ile macie możecie zrobić dla Waszej mamy laurkę. Dokładnie taką, jakie robiło się będąc dzieckiem. Gwarantuję, że ucieszy ona Wasza mamę bardziej niż nie jeden kupiony prezent. Pamiętajcie, że to co zrobimy sami i damy od serca ma większą wartość dla osoby obdarowywanej. Spróbujcie znowu stać się dziećmi!

Marta Mrowiec

Gdyby nie książki zapewne więcej pisałaby o muzyce, gdyby nie muzyka więcej pisałaby o książkach. Dwa światy, które wypełniają moje życie. Świat dźwięków, o których szerzej wypowiadam się na jednej ze stron muzycznych oraz świat kreowany za pomocą słowa, o którym wypowiadam się tutaj.

Ostatnio opublikoWANE