Tu i teraz w listopadzie

Dzisiaj ostatni dzień listopada. Tu i teraz ma ideę łapania chwil, cieszenia się i doceniania momentów. W listopadzie tak wiele się działo, że zapraszam Was na dosłowne tu i teraz.

Listopad minął mi niespotykanie szybko. Działo się tak wiele, że nie miałam wcześniej czasu się tym wszystkim podzielić. Jak zauważyliście trochę mnie było mniej na stronie, więcej czytałam, ale czasu na pisanie było jak na lekarstwo. Powoli wracam do blogowej regularności. Jutro pojawi się pierwsza informacja odnośnie wyzwania książkowego, nad którym pracowałam prawie dwa miesiące. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Ostatni tydzień to Szlachetna Paczka, przeprowadzka i przygotowanie do urlopu, który jutro zaczynam. Jak widać żyję i mam się dobrze. W weekend będę miała dla Was wpis z serialami wartymi uwagi, a na zdjęciach niżej kilka nowości na regale. Listopadowe Tu i teraz w telegraficznym skrócie. Trzymajcie się ciepło!

Marta Mrowiec

Gdyby nie książki zapewne więcej pisałaby o muzyce, gdyby nie muzyka więcej pisałaby o książkach. Dwa światy, które wypełniają moje życie. Świat dźwięków, o których szerzej wypowiadam się na jednej ze stron muzycznych oraz świat kreowany za pomocą słowa, o którym wypowiadam się tutaj.

Ostatnio opublikoWANE