Strona główna Muzyka Zrób głośniej #12

Zrób głośniej #12

0
Zrób głośniej #12

Maj za nami. Dużo podróży i paradoksalnie mało czasu na słuchanie. Jednak jest kilka utworów, którymi chcę się z Wami podzielić.

Zbigniew Wodecki, Lubię wracać tam

Odszedł artysta, którego bardzo cenię. Tutaj nie potrzeba zbyt wielu niepotrzebnych słów.

Męskie Granie 2017, Nieboskłon

Męskie Granie to jedna z imprez, w której biorę udział od kilku lat.Tegoroczny singiel początkowo nie do końca mnie przekonał, ale mimo wszystko bardzo często go słuchałam.

https://www.youtube.com/watch?v=Mwhzq2Uzc2w

Harry Styles – Sign of the Times

Solowa kariera Harrego, jednego z członków One Direction zaczyna wyglądać obiecująco czego dowodem jest jego solowy album.

Natalia Nykiel, Spokój

Czekam na kolejny album Natalii. Lubię jej charyzmatyczny wokal i zabawę muzykę.

https://www.youtube.com/watch?v=BtV4c2i9N0I

Eldo,Włóczykij

Maj upłynął na podróżach. Stąd Włóczykij.

 A Wam co ostatnio wpadło w ucho? 😉 Kogo słuchaliście?