Zrób głośniej #21

Kwiecień plecień bo przeplata trochę nowości, trochę staroci. W tym miesiącu mało słuchałam nowych albumów, zdecydowanie częściej wracałam do starszych, ulubionych płyt. Niemniej kilka wartych uwagi się znalazło. Wyjątkowo wraca stara formuła i dzisiaj mam dla Was pojedyncze utwory.

Nosowska, Ja pas!

Początkowo miałam problem z tym kawałkiem, jednak potem mnie wciągnął. Jeszcze nie wiem, czy powiem ja pas w kwestii takiej twórczości Nosowskiej, niemniej w to można się wkręcić.

Ralph Kaminski, Melancholia

Biorę w ciemno wszystko co stworzy Ralph Kaminski. Tym razem nieco inaczej niż zazwyczaj znowu równie udanie.

Bitamina, Dom

Kawałek do tupania nóżką, którego ciągle słucham nucąc pod nosem.

Albo inaczej vol. 2

Na koniec dwa utwory z projektu Albo inaczej vol. 2. Miałam okazję już słuchać całości i uwierzcie mi szykuje się jeden z lepszych albumów tego roku!

Z nowości w kwestii albumów warto zapoznać się z nową płytą Sławka Uniatowskiego, który wraca na rynek muzyczny po dłuższej przerwie. Ponadto  wspólny album wydali Sting i Shaggy 44/876 (Deluxe). Bardzo dobrym albumem jest Out Pawbeatsa oraz Life on Planet Bokki.

A kto Wam wpadł w ucho w kwietniu? 😉

 

 

Marta Mrowiec

Gdyby nie książki zapewne więcej pisałaby o muzyce, gdyby nie muzyka więcej pisałaby o książkach. Dwa światy, które wypełniają moje życie. Świat dźwięków, o których szerzej wypowiadam się na jednej ze stron muzycznych oraz świat kreowany za pomocą słowa, o którym wypowiadam się tutaj.

Ostatnio opublikoWANE