Strona głównaKsiążkiKatarzyna Nosowska - A ja żem jej powiedziała (2018)

Ostatnio opublikowane

Katarzyna Nosowska – A ja żem jej powiedziała (2018)

A ja żem jej powiedziała, to książka, której inspiracją stał się instagramowy profil, na którym artystka zamieszcza krótkie filmiki będące nieco ironiczną odpowiedzią na wiele współczesnych bolączek.

Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie poprawić sobie humor wystarczy, ze zajrzycie na IG Katarzyny Nosowskiej. To miejsce pełne dystansu, nie tylko do siebie, ale też świata, a zwłaszcza showbiznesu. Nie od dzisiaj wiadomo, że rządzi się on swoimi prawami. gwiazdy niejednokrotnie muszą iść zgodnie z panującymi trendami, by utrzymać się na rynku. I w tym wszystkim dostajemy Katarzynę Nosowską, która nic nie robi sobie z panującej mody, żyje w sowim świcie, w którym w końcu czuje się dobrze.

A ja żem jej powiedziała to zbiór luźnych przemyśleń na wiele tematów. Każde z nich rozpoczyna cytat a następnie dostajemy rozwinięcie myśli. Nosowska w krótkich, często przerysowanych i ironicznych anegdotach opowiada o facetach, miłości, pracy. W tym wszystkim opowiada też o sobie. Swoim strachu, bezsilności, zagubieniu, ale też drodze do miejsca, w którym się znajduje obecnie. Lubię energię tej kobiety i sposób patrzenia na świat i ludzi. A ja żem jej powiedziała to idealny sposób na poprawę humoru, antydepresant, którego nie można przedawkować, i po którym nie będziemy mieć skutków ubocznych. No może poza kolejnymi zmarszczkami od ciągłego uśmiechu. Ale kto przejmuje się zmarszczkami? 😉 Całość dopełniają ciekawe rysunki i grafiki. Niestety ta książka ma jedną wadę. Jest zdecydowanie za krótka. Co prawda zdarzają się też słabsze fragmenty, jakby tworzone na siłę, nieco naciągane, ale całościowo to przyjemna i mądra lektura.

Jeśli szukacie lekkiej, ale niebanalnej książki to sięgnijcie właśnie po tę napisaną przez Katarzynę Nosowską. Jestem pewna, że jeszcze wielokrotnie do niej wrócę.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane