Gdyby nie książki zapewne więcej pisałaby o muzyce, gdyby nie muzyka więcej pisałaby o książkach. Dwa światy, które wypełniają moje życie. Świat dźwięków, o których szerzej wypowiadam się na jednej ze stron muzycznych oraz świat kreowany za pomocą słowa, o którym wypowiadam się tutaj. Tyle w skrócie.

Szerzej.

Książki towarzyszą mi zawsze i praktycznie wszędzie. Świadoma muzycznie jestem od 2012 roku, kiedy rozpoczęłam współpracę z allaboutmusic.pl, obecnie jestem zastępcą redaktora naczelnego i szefową działu publicystycznego. Pomysł o prowadzeniu bloga rodził się długo, jednak nie w bólach. I w końcu stało się – powstał blog Na regale u Marty Mrowiec, w którym subiektywnie wyrażam zdanie na temat przeczytanych przeze mnie książek. Czasem napiszę tekst niekoniecznie związany z książkami. Będzie o muzyce, czasem o filmach. Kulturalnie! Nie mam specjalistycznego wykształcenia, dlatego zdarzyć się może, że przecinek nie będzie na właściwym miejscu a zdanie nie będzie miało odpowiedniego szyku. W każdym razie zawsze się staram, by tak się nie stało. Znajdziecie tutaj recenzje różnych książek nie tylko tych wysokich lotów. Czytanie ma nam sprawiać radość, więc spodziewajcie się różnych gatunków od kryminałów przez powieści obyczajowe, a nawet po romanse. A jak! Co poza muzyką i książkami? Sport. Aktywnie – bieganie i wędrówki górskie, biernie – dużo różnych dyscyplin, wierny kibic FC Barcelony. Nietypowo typowa kobieta.

Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią o danej książce zostaw komentarz. Jeżeli masz ochotę jakąś książkę mi polecić lub zwyczajnie porozmawiać, a może chcesz, abym o czymś napisała, nic prostszego napisz na kontakt@martamrowiec.pl, a na pewno się dogadamy ?