Ostatnio opublikowane

Po okładkach #4

Nie lubię gotować, jednak książki z tym związane maja bardzo przyciągające okładki. Dzisiaj wybrałam kilka, które szczególnie zwróciły moja uwagę. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc może któreś z nich kupicie swoim mamom, babciom, żonom a może sobie? 😉 Zobaczcie książki o gotowaniu.

Książki o gotowaniu

Nie ma sensu o każdej z nich pisać osobno. Są kolorowe, cieszą oko i sprawiają, że… chce się nam jeść 😀 To jest tylko 5 propozycji z mnóstwa książek, która jest dostępna na rynku. Wybrałam je sugerując się wyłącznie okładkami, które co tu dużo mówić są niezwykle wyraziste. Zrobiłam Wam smak, na którąś z tych pozycji?

Marek Zaremba, Jaglany detoks

Książkę możecie nabyć na stronie Wydawnictwa Pascal.

Yotam Ottolenghi,  Obfitość. Wegetariańska kuchnia autora Jerozolimy

Maia Sobczak, Qmam kasze

Marta Dymek, Jadłomania. Kuchnia roślinna

Daria Ładocha, W mojej tajskiej kuchni

Gotowanie to sztuka, przynajmniej dla mnie. Aczkolwiek umiem gotować, jednak nie sprawia mi to dużej radości. Co ciekawe w swojej bibliotece mam kilka pozycji, które mogłabym zakwalifikować do kategorii: książki o gotowaniu. Cóż może kiedyś się przekonam, a kto wie może nawet polubię? 😉 Póki co cieszę oko barwnymi okładkami. Warto zauważyć, że książki o gotowaniu są zazwyczaj pięknie wydane, dlatego idealnie sprawdzą się jako prezent zwłaszcza dla osób, które uwielbiają gotować. Mam nadzieję, że wśród moich propozycji znajdziecie coś dla siebie lub Waszych bliskich. A to zapewne nieostatni wpis o gotowaniu, gdyż kiedy go przygotowywałam znalazłam jeszcze kilka pozycji godnych uwagi i z przyjemnością Wam je pokażę.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane