Strona główna Książki Kryminał Agnieszka Peszek, Zazdrościsz mi? (2026)

Agnieszka Peszek, Zazdrościsz mi? (2026)

0
Agnieszka Peszek, Zazdrościsz mi? (2026)

Zazdrościsz mi? to drugi tom serii z aspirantem Andrzejem Woźniakiem i aspirantką Zuzanną Kruk.

O najnowszej książce Agnieszki Peszek opowiem Wam w ramach współpracy z Wydawnictwem 110 Procent.

Artura Wieczorka mało kto darzy sympatią. Wspólnik matki. Przyrodnia siostra. Była żona. To tylko kilka osób z długiej listy tych, którzy mu zazdroszczą. Starsza aspirant Zuzanna Kruk wyjeżdża na przymusowy urlop. Sielankowy klimat szybko zostaje zakłócony przez nietypowe znalezisko, na które trafia przypadkowa turystka. Nieopodal nadmorskich wydm ciągnących się wzdłuż wybrzeża kobieta odkrywa… męską nogę. Policjantka jak zwykle nie potrafi odpuścić. Wszystko wskazuje na to, że to noga Artura Wieczorka. Tylko czy na pewno?  A może to, co widzą policjanci, to dobrze wyreżyserowane przedstawienie? Kto nim kieruje? Kto jest ofiarą, a kto sprawcą?

Jakiś czas temu opowiadałam Wam o książce Zabijesz mnie?, w której śledztwo prowadził starszy aspirant Andrzej Woźniak i jego partnerka, mająca zespół Aspergera aspirant Zuzanna Kruk. I właśnie w Zazdrościsz mi? mamy powrót tej pary. Miło mi poinformować, że najnowsza książka Agnieszki Peszek ukazała się pod moim patronatem medialnym. To kolejna pokręcona historia, w której do końca nie wiadomo, co się wydarzyło, a ostatecznie czytelnik zostaje mocno zaskoczony. Patrząc na tytuł książki można się domyśleć, że opowiada ona o zazdrości, jednak tak głęboko zakorzenionej, że ostatecznie doprowadza do tragedii. To opowieść o zemście, rodzinnych zatargach i o tym, że czasami najmocniej ranią najbliżsi. Agnieszka Peszek kolejny raz zaserwowała nam historię trzymającą w napięciu do samego końca. Taką, w której sporo się dzieje, i której zakończenia trudno przewidzieć. Zazdrościsz mi? to kolejna książka Autorki, która pokazuje, że Peszek ciągle ma świeże pomysły i potrafi zaskoczyć! Duży plus za postać Zuzanny Kruk, która mając zespół Aspargera pokazuje, że jest świetna w tym, co robi. Mam nadzieję, że to nie koniec tej serii i spotkamy się z tą parą śledczych ponownie. A Wam polecam zarówno Zabijesz mnie?, jak i Zazdrościsz mi? Czytajcie!