Strona głównaKsiążkiTania del Rio, Warren XIII i Wszystkowidzące oko (2018)

Ostatnio opublikowane

Tania del Rio, Warren XIII i Wszystkowidzące oko (2018)

Warren III chociaż ma kilkanaście lat jest spadkobiercą hotelu, w którym mieszka wraz z wujkiem i jego okropną żoną. Hotel już dawno ma swoja lata świetności za sobą, jednak wszystko się zmienia po informacji o Wszechwiedzącym Oku, które wszyscy chcą znaleźć.

Warren XIII. Wszechwiedzące Oko to lektura dedykowana starszym dzieciom, i jak widać na moim przykładzie dorosłym. Autorzy zabierają nas do hotelu, który zaczyna popadać w ruinę i tam śledzimy poczynania małego Warrena, który stawia czoło Anakondzie, swojej ciotce, która od samego początku nie ma dobrych intencji. Pogoń za Wszechwiedzącym Okiem sprawia, że w hotelu zjawia się mnóstwo ludzi, a zagadka Oka długo jest tajemnicą. Tym samy Warren, jak to dziecko, pakuje się często w kłopoty a fakt że poszukuje Oka sprawia, że czeka go wiele przygód.

Warren XIII to ciekawa i wciągająca historia przygodowa, w dodatku wzbogacona mnóstwem ilustracji, które świetnie uzupełniają tę opowieść i działają na wyobraźnię. Co ciekawe to pierwszy tom, a więc przypuszczam, że niedługo wrócimy do hotelu prowadzonego przez Warrena, a kto wie być może wyruszymy z nim w świat. Ale jak to możliwe dowiecie się czytając tom pierwszy. Niemniej Wszechwiedzące oko to naprawdę przyjemna historia, którą warto przeczytać. Cóż może być lepszego od tajemnic, łamigłówek i mrocznego klimatu z domieszką humoru? Lektura idealna dla małych, jak i dużych czytelników.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane