To już jest koniec, nie ma już nic. Ten fragment piosenki idealnie odzwierciedla moją sytuację, jednak nie do końca. Dlaczego tak jest? O tym w dalszej części wpisu.

Urlop rządzi się swoimi prawami. Między innymi takimi, że nie siedzimy z nosem w telefonie, nie korzystamy z internetu, a jeśli już to dosyć sporadycznie. I właśnie przez to zupełne odcięcie od wirtualnego świata, ktoś włamał się na Facebooka regału udostępnił dwa filmy niezgodne z regulaminem i tym samym serwis cofnął publikację strony. Ot w jednej chwili Na regale u Marty Mrowiec przestało istnieć. Domniemam, że taki był powód, gdyż serwis nie podał żadnych szczegółów poza faktem złamania regulaminu przez ostatnie posty. A że nic nie publikowałam ze względu na urlop logika każe mi sądzić, że chodzi o te dwa filmy. Przykro trochę się robi, że ktoś przekreślił ponad dwa lata mojej pracy, poświęconego czasu i serca włożonego w to miejsce. Dostawanie książek do recenzji jest fajne, ale jest to równocześnie czasochłonne (nie, nie skarżę się). Tym bardziej nadal jest mi smutno, że tak potoczyły się kwestie związane z moim kontem.

Początkowo nie chciałam wracać na Facebooka, ale życzliwe mi osoby nakrzyczały na mnie i wzięłam się w garść. To już jest koniec, nie ma już nic. Gdybym utożsamiła się z tymi słowami, byłabym w błędzie. Tak naprawdę jesteście Wy! Było nas prawie 4500 osób. Cóż, początki bywają trudne, ale mam nadzieję, że jakoś ponownie do mnie traficie i nadal będziemy promować literaturę, rozmawiać i bawić się na Facebooku.

Zatem zapraszam na regał 2.0 😉

 • Sebastian “Zaczytany w Książka

  Polecam włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Włamanie się na czyjeś konto jest wtedy o wiele trudniejsze.

  • Tak, ja również włączyłam tę opcję… Marta, będzie dobrze! 😊

   • Zabawny fakt est taki, że u mnie w górach brak zasięgu, więc mógłby być problem z logowaniem ech. Miłka innej opcji nie biorę pod uwagę! 😉

 • Współczuję i wierzę, że czytelnicy szybko zorientują się w zmianie. Przyznam szczerze, że nie widziałam żadnych filmów udostępnionych przez Twoją stronę, wiec to musiało się stać niezwykle szybko. Trzymaj się, jesteśmy z Tobą bo Regał to świetne miejsce <3

 • Krzysztof Hawryszczyszyn

  Trzymam kciuki by się udał. Powodzenia.

 • Nie ogarniam. Przykro mi strasznie i trzymam kciuki za to, żeby udało Ci się stworzyć równie fajne miejsce. 🙂

 • Magdalena Adriana Moruś

  Trzymam kciuki 🙂 będzie dobrze 🙂

 • Cieszę się, że nie rezygnujesz, bardzo lubię Twojego bloga i Twoje recenzje 🙂 Trzymam kciuki!

 • Klaudia Moc

  Ale beznadzieja… Nie widziałam żadnych filmów, a bardzo często zaglądam na fb profil…

 • Co za ludzie. Cieszę się, że się nie poddajesz. Trzymam kciuki, żeby tym razem było ok.

  Pozdrawiam.
  Kasia (Ebookowe recenzje)
  http://ebookowe-recenzje.blogspot.com

 • Współczuję 😢. Fatalna sytuacja I wcale się nie dziwię, że tak zareagowałaś w pierwszej chwili.
  Życzę dużo siły i szybkiego odbudowania społeczności na fanpage’u 😃