Strona głównaKsiążki5 książek idealnych na zbliżające się letnie wieczory

Ostatnio opublikowane

5 książek idealnych na zbliżające się letnie wieczory

Z racji trwania wirtualnych Targów Książki, przygotowałam dla Was drugi wpis, którego partnerem jest Księgarnia Tania Książka.

Zbliża się lato, a więc czas, kiedy chętniej sięgamy po lżejsze lektury. Mam dla Was 5 historii, które warto przeczytać i które na pewno umilą Wam najbliższy czas.

Magdalena Witkiewicz – Czereśnie zawsze muszą być dwie

Czereśnie zawsze muszą być dwie to piękna i ujmująca historia o sile miłości. Magdalena Witkiewicz pokazuje, że wszystko w naszym życiu dzieje się po coś. Każde wydarzenia, nawet te najbardziej dramatyczne, wnoszą wartość do naszego życia, zmieniają nas, ale też pozwalają spojrzeć z dystansem na wiele spraw. Historia w Czereśniach toczy się niejako dwutorowo. Autorka przeplata wydarzenia współczesne z tymi, które miały miejsce w latach trzydziestych. Tym samym dostajemy kompletną opowieść naznaczoną tajemnicami, bólem, namiętnością i silnymi emocjami.

https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/czeresnie-zawsze-musza-byc-dwie-magdalena-witkiewicz

Magdalena Witkiewicz – Pracownia dobrych myśli

Magdalena Witkiewicz napisała książkę lekką, zabawną i ujmującą. To prosta historia, która nas rozbawi, ale też wzruszy. Pracownia dobrych myśli to opowieść o miłości, stracie, samotności. O tym, że zawsze warto walczyć o swoje szczęście, a nie raz szczęściu musi ktoś pomóc.

Szczęście można uszyć z kawałków, jak patchwork, wtedy stworzą nowy wzór. Ale trzeba o tym wiedzieć.

pracownia-dobrych-mysli

https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/pracownia-dobrych-mysli-magdalena-witkiewicz

Dorota Ponińska, Romantyczni 

Romantyczni to wielowarstwowa historia, w której można po prostu przepaść na wiele dni. Autorka bardzo sprawnie nawiązuj do historii i znanych postaci z początku XIX wieku, przybliżając tym samym ich sylwetki i wydarzenia jakie ówcześnie miały miejsce. Nie brakuje też wątków konspiracji, zdrady, ale też porywów serca i wielkich miłości. To bardzo klimatyczna opowieść, która idealnie pasuje na lekko jesienne już wieczory. Bardzo się cieszę, że w przygotowaniu są dwa kolejne tomy i sięgnę po nie z przyjemnością

https://www.taniaksiazka.pl/romantyczni-dorota-poninska-p-1415001.html

Joanna Dorota Bujak – Nikt się nie spodziewał

To książka, przy której można odpocząć i całkiem dobrze się bawić. Znajdziecie tutaj elementy powieści obyczajowej, romansu z dosyć wyrazistymi erotycznymi epizodami a nawet wątek kryminalny, który jest zgrabnie wpleciony w fabułę. Zupełny misz masz, w którym jest logika dzięki czemu historia od początku do końca jest spójna.

nikt sie nie spodziewał1

https://www.taniaksiazka.pl/nikt-sie-nie-spodziewal-joanna-dorota-bujak-outlet-p-963891.html

Dorota Mili, Schwytać szczęście 

Schwytać szczęście to przewrotna opowieść o samotności, o kochaniu i byciu kochanym, a raczej o potrzebie posiadania obok tej jednej wyjątkowej osoby. Mili opowiada o ambicji, dążeniu do celów, akceptacji tego co przynosi życie. To piękna i poruszająca historia o życiu, w którym pojawiają się różne problemy, którym musimy stawić czoła. I chociaż to życie często nie jest zbyt kolorowe, to warto pamiętać, że ta szarość to też kolor i też może sporo wnieść do naszego życia. Nauczyć pokory, docenienia tego, co się ma oraz walki o siebie i swoje marzenia.

https://www.taniaksiazka.pl/schwytac-szczescie-dorota-milli-p-1433476.html

Partnerem wpisu jest Księgarnia Tania Książka. Pamiętajcie, że jeszcze do 28 maja trwa WyCzytOn, a aktualne promocje, wydarzenia i konkursy znajdziecie tutaj.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane