Strona głównaKsiążki5 poradników o modzie

Ostatnio opublikowane

5 poradników o modzie

Wydawać by się mogło, że poradniki o modzie zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet. Cóż w tym zestawieniu znalazło się również coś dla Panów. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Magdalena Kanoniak, Radzka radzi: Tobie w tym dobrze

 

W tym poradniku, napisanym przez Magdalenę Kanoniak, specjalistkę od stylu i wizerunku, autorkę popularnego modowego vloga, znajdziesz przegląd najważniejszych kwestii związanych z modą. Dowiesz się, jakie kolory pasują do Twojej karnacji, a jakie fasony do Twojej sylwetki. Wspólnie z autorką obalisz mity modowe i zrozumiesz, jak ważną rolę może odgrywać dress code.


Karolina Gliniecka, Charlize Mystery. (Nie) mam się w co ubrać

Dowiedz się, jak zapanować nad szafą, rozsądnie dokonywać zakupów, a przede wszystkim jak łączyć elementy garderoby w gotowe zestawy odpowiednie na różne okazje.
Zaufaj Charlize Mystery! Ta książka sprawi, że już nigdy, stojąc przed szafą, nie powiesz: „Nie mam się w co ubrać”.

Katarzyna Tusk, Elementarz stylu

 

Katarzyna Tusk w swoim Elementarzu stylu łamie stereotypy na temat mody oraz zdradza metody na to, aby zawsze wyglądać z klasą. W książce znalazło się wiele ciekawych obserwacji oraz praktycznych uwag, wynikających z doświadczeń autorki. Sam Elementarz stylu również przyciąga uwagę piękną oprawą oraz wyjątkowymi fotografiami i ilustracjami.Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej

 

Rzeczowo o modzie męskiej jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Poradnik możecie kupić na stronie Labotiga.

Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel

 

Autor otwiera przed czytelnikami swoją szafę i zdradza patenty na stylizacje w wersji street, casual i smart casual. Tworzy inspirujący, świeży, a jednocześnie nawiązujący do klasyki przewodnik po jego stylu. Stylu, który odnosi się nie tylko do sposobu, w jaki się ubieramy, ale także tego, gdzie bywamy i jak… myślimy.

Menelska moda.
Menelskie miejsca.
Menelskie myśli.

Poradniki o modzie zazwyczaj są pięknie wydane. W swoich zbiorach mam dwie pierwsze omawiane pozycje i naprawdę cieszą oko. Zawierają mnóstwo pięknych zdjęć, ale też wiele cennych uwag i rad. A Wy sięgacie po poradniki o modzie? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane