Strona głównaKsiążkiAgnieszka Olejnik, Odnajdę cię (2024)

Ostatnio opublikowane

Agnieszka Olejnik, Odnajdę cię (2024)

Ach czekałam na tę finalną część tej serii autorstwa Agnieszki Olejnik i jest mi smutno, że to już koniec.

Agnieszka Olejnik napisała serię, która stała się jedną z moich ulubionych. Wyczekiwałam trzeciego, a zarazem ostatniego tomu a potem przeczytałam go w dwa dni i teraz jest mi smutno, że to już koniec. Dzisiaj właśnie w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Filia opowiem Wam o Odnajdę cię. Tomie wieńczącym tę serię.

Katrin nadal usilnie czeka na wieści od Petera, a ten próbuje za wszelką cenę odnaleźć ukochaną. Marlene musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu, a Rudi przeżywa ciężkie chwile podczas służby w Wehrmachcie i powoli dochodzi do niego w czym bierze udział. Ogarnięta wojną Europa wydaje się być w chaosie. Katrin i Peter za wszelką cenę chcą się odnaleźć a wielokrotnie ich ścieżki się przecinają czego sami nie są świadomi. Czy w końcu los się do nich uśmiechnie? Czy uda im się dotrzeć do siebie?

Odnajdę cię to ostatni tom serii i cóż ja więcej Wam mogę napisać niż to, co do tej pory. To pełna emocji opowieść o miłości, która jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Ale także to historia o złych decyzjach, straconych szansach i przyjaźniach, które odciskają na nas swoje piętno. Agnieszka Olejnik opowiada brutalną i smutną, ale w tym wszystkim niezwykle szczerą i prawdziwą opowieść o bezwzględności ludzkości podczas wojny. Wielokrotnie czytałam ze ściśniętym brzuchem śledząc losy bohaterów. Czytajcie! To piękna seria, którą warto znać! Trochę mi smutno, że to już koniec.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane