Strona głównaKsiążkiBookAThon2015 - słów kilka o moich planach

Ostatnio opublikowane

BookAThon2015 – słów kilka o moich planach

Już jutro rusza BookAThon 2015 organizowany przez Ewelinę Mierzwińską, Olgę z Wielkiego Buka oraz Anitę z Book Reviews. O co chodzi? O maraton czytelniczy, który będzie trwać tydzień.

Zdjęcie: www.ewelinamierzwinska.pl

W tym czasie trzeba (można) przeczytać książki, które będą pasować do wyzwań czytelniczych wybranych przez dziewczyny. Zobaczcie listę oraz książki, które ja chcę przeczytać:

  • Dokończ książkę, której nie skończyłeś – Danka Braun – Nie zabijaj mnie, kochaniezaczęłam ją czytać kilka dni temu także idealnie pasuje.
  • Przeczytaj książkę, która czeka na Ciebie już kilka lat. – Howard C.Cutler Sztuka szczęścia. Poradnik życia. Jego świątobliwość Dalajlama – do tej książki podchodziłam kilka razy. Dostałam ją w prezencie na 18 urodziny, a więc jak łatwo policzyć czeka na mnie już 8 lat.
  • Przeczytaj książkę z gatunku, po który sięgasz najrzadziej. Thomas Kister – Fifa Mafia – książek sportowych na moim regale jest pod dostatkiem, jednak sięgam po nie stosunkowo rzadko w porównaniu do innych gatunków czas więc to nadrobić.
  • Książka, którą wybrała dla Ciebie inna osoba. Busem przez Świat. Ameryka za 8 dolarów, wybrana przez siostrę z nowej paczki od Wydawnictwa Sine Que None 😉
  • Przeczytaj książkę i obejrzyj jej filmową adaptację. – zrezygnowałam, ale w zamian pojawi się wpis dlaczego tak postanowiłam 😉
  • Bestseller, którego jeszcze nie przeczytałeś. – Alice Munro, Dziewczęta i kobiety – to pozycja, która znalazła się również na liście 107 książek, które chcę przeczytać.
  • Przeczytaj w czasie BookAThonu co najmniej 1500 stron. – Razem 1673

Poniżej link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/973834939323505/

To jak, bierzecie udział? 😀

 

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane