Strona głównaKsiążkiMistrzowie horroru i fantastyki już do kupienia!

Ostatnio opublikowane

Mistrzowie horroru i fantastyki już do kupienia!

Od 16 sierpnia w kioskach można kupić nową serię książek. Tyma razem Kolekcja Hachette proponuje nam książki mistrzów horroru i fantastyki.

Unikalna kolekcja, która pozwoli Ci przeżyć największe literackie przygody życia, zabłądzić w najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy i odwiedzić nieznane obszary kosmosu, w których czai się zło. Poznaj dzieła, które na zawsze przeszły do historii literatury i do dziś stanowią genialną inspirację dla twórców horrorów, s-f i fantasy.

Kolekcja została zaplanowana na 80 tomów, jednak Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany częstotliwości i treści wydawanych numerów w kolekcji.

Cena tomu 1 – w kiosku i prenumeracie promocyjnej – 9,90 zł

Cena tomu 2 – w kiosku i prenumeracie promocyjnej – 24,99 zł

Cena tomu 3 – w prenumeracie – 36,99 zł

Cena tomu 3 – w kiosku – 39,99 zł

Cena tomu 4 i kolejnych w prenumeracie – 36,99 zł

Cena tomu 4 i kolejnych w kiosku – 39,99 zł

Kolekcja będzie ukazywała się w kioskach co dwa tygodnie. Pierwszy numer w kioskach dostępny jest od 16.08.2023. W prenumeracie dwa kolejne tomy będą wysyłane raz w miesiącu. Decydując się na prenumeratę nie tylko mniej zapłacimy, ale też dostaniemy świetne gratisy. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zamówienia prenumeraty znajdziecie pod tym linkiem. A poniżej zobaczcie trzy pierwsze tomy oraz to, jak pięknie są wydane!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane