Strona głównaKsiążkiNora Roberts, Niebo i ziemia (2023)

Ostatnio opublikowane

Nora Roberts, Niebo i ziemia (2023)

Muszę przyznać, że czekałam na drugi tom Wyspy Trzech Sióstr. W końcu przeczytałam i… czekam już na finałowy tom, gdyż jestem pewna, że w nim również sporo będzie się wydarzy.

Już ostatnio wspominałam, że nie byłam do końca przekonana co do tematyki tej trylogii. Zazwyczaj nie czytam książek o czarownicach, czy nadprzyrodzonych mocach, ale skusiłam się i nie żałuję! Wręcz przeciwnie. Wyspa Trzech Sióstr to świetnie napisana trylogia, więc niecierpliwie czekam już na finałowy tom!

Ripley Todd nie umie pogodzić się ze swoim darem w postaci nadprzyrodzonych mocy, wypiera to z siebie i chce żyć zwyczajnie. Kiedy na Wyspie Trzech Sióstr zjawia się MacAllister Booke badacz zajmujący się podobnymi zjawiskami kobieta odnosi się do niego wrogo i nie chce wziąć udziału w jego badaniach. Okazuje się, że ta dwójka ma ze sobą więcej wspólnego niż podejrzewają. Niestety na wyspę powraca zło, które jest w stanie pokonać tylko Ripley wraz ze swoimi siostrami czarownicami. Czy w końcu odważy się zaryzykować, czy pogodzi się ze swoimi darami?

Niebo i ziemia to drugi tom cyklu. Tym razem czytelnik bliżej poznaje życie drugiej z trzech kobiet obdarzonej nadprzyrodzonymi mocami. To opowieść o miłości, która przychodzi nieproszona, o przyjaźni i poświęceniu. Autorka sprawnie łączy wątki, pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem oraz zabiera czytelnika w świat magii i czarów. Finałowy tom będzie dotyczył trzeciej, najsilniejszej z sióstr, więc jestem bardzo ciekawa jak potoczą się jej losy i jakich wyborów dokona! A Wam polecam dwa pierwsze tomy!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane