Strona głównaKsiążkiTOP 7 najładniejszych kalendarzy na rok 2016

Ostatnio opublikowane

TOP 7 najładniejszych kalendarzy na rok 2016

Zbliża się rok 2016. Zapewne wielu z Was będzie chciało kupić idealny kalendarz. Przyznam, że je uwielbiam i na tę chwilę mam już trzy. Przejrzałam oferty popularnych księgarni i oto kolejne siedem, które niesamowicie mnie kuszą! Sprawdźcie koniecznie!

Jakiś czas temu na stronie Antymateria Blog, przeczytałam wpis o kalendarzach. Idąc tym tropem wybrałam 7 kalendarzy, które moim zdaniem są warte uwagi. Ciężko wybrać ten jeden najładniejszy. Zobaczcie sami.

TOP 7 najładniejszych kalendarzy na rok 2016

2016 Nastroje

Terminarz 2016 Nastroje to podręczny w dobrej, sprawdzonej formie z praktycznym i przejrzystym układem kalendarium 1 tydzień 2 strony.

Rok inspirujących podróży Martyna Wojciechowska

Daj zainspirować się Martynie w nowym, 2016 roku! Dwanaście zapierających dech w piersiach miejsc, piękne zdjęcia, dużo ciekawostek ze świata – idealna porcja inspiracji na każdy dzień. Kalendarz Rok inspirujących podróży wg Martyny Wojciechowskiej to nie tylko pomoc w zorganizowaniu czasu – to przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii i być może nawet pierwszy krok do tego, by wyruszyć w daleką podróż na kraniec świata!

Kalendarz National Geographic 2016

KALENDARZ National Geographic 2016 wersja polsko-angielska Kalendarz książkowy, kalendarium tygodniowe, ponad 50 fotografii, elegancka oprawa z tłoczeniami.Rok pozytywnego myślenia. Kalendarz 2016

Nowe teksty!

Nowe rysunki!

Nowy, fantastyczny rok, w którym wszystko może się zdarzyć.

Moje ulubione przepisy kulinarne, imieniny, święta, festiwale i rocznice na każdy dzień.

Codziennie jedna nowa, pozytywna myśl dla ciebie.

Będzie pięknie!

Beata Pawlikowska

PZPN. Kalendarz kibica reprezentacji Polski 2016

Rok 2016 to prawdziwa piłkarska uczta dla każdego kibica. Nasza drużyna wywalczyła awans na EURO 2016. Mistrzostwa będą rozgrywane we Francji. Kalendarz zawiera wszystkie przydatne wiadomości.


Twój dziennik

Książki Reginy Brett cieszą się dużym zainteresowaniem. Ten kalendarz mam i polecam Wam go gorąco. Zawiera wiele cennych spostrzeżeń, ale także jest miejscem na własne przemyślenia. Myślę, że będzie mi on towarzyszył codziennie w 2016 roku.Mały książę. Kalendarz 2016

Wpisz spotkanie z biznesmenem, królem i latarnikiem.
Dzięki lisowi nigdy nie zapomnisz o przyjaciołach.
Róża zawsze będzie Ci przypominać o wszystkich ukochanych osobach.
Zapamiętaj, że gdy nocą spojrzysz w niebo, dla Ciebie wszystkie gwiazdy będą się śmiały.

Jak widać w kategorii kalendarze 2016 mamy bardzo duży wybór. Pokazałam Wam 7 moim zdaniem wartych uwagi propozycji. Wybraliście już kalendarz dla siebie? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane