Strona głównaBrak kategoriiAnna Langner, Zacznijmy od nowa (2023)

Ostatnio opublikowane

Anna Langner, Zacznijmy od nowa (2023)

To już moja kolejna książka autorki. Tym razem romans biurowy, jednak poruszający wiele istotnych problemów, o których warto mówić.

Przy okazji Słodkiej nienawiści wspominałam Wam o skali hot level, którą wprowadziło Wydawnictwo. Zacznijmy od nowa ma 3 gwiazdki, więc to coś idealnego dla mnie. Zwłaszcza, że ostatnio w życiu miałam dosyć wymagający czas, więc z chęcią wieczorem siadałam do lżejszych książek. I o ile najnowsza książka Anny Langner klasyfikowana jest jako romans biurowy to porusza też kilka istotnych tematów.

Aneta jest matką, która sama wychowuje córkę. W końcu zaczyna układać swoje życie. Znalazła nową prace na etacie i wiąże z nią nadzieje. Wszystko się zmienia, gdy na miejscu poznaje Kasjana. Jego kąśliwe uwagi z początku spotykają się z jej ripostami, jednak w końcu kobieta zaczyna mieć dosyć. W dodatku jeszcze ma zastąpić jego asystentkę. Między tą dwójką iskrzy coraz bardziej, chociaż czasami mężczyzna się odsłania i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Czy za maską zimnego i wyrachowanego mężczyzny kryje się zupełnie inny facet? Czy problemy z jakimi się boryka i tajemnice, które skrywa w końcu wyjdą na jaw? Czy Anecie uda się poznać prawdziwego Kasjana i czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie? O tym przekonacie się sięgając po Zacznijmy od nowa, jednak musicie pamiętać, że życie czasami potrafi płatać figle.

Zacznijmy od nowa to lekki romans, w którym kipi od nadmiaru emocji. Między bohaterami jest duża chemia, jednak nie potrafią się dogadać. Stwarza to między nimi dystans i prowadzi do potyczek słownych. Langner opowiada o samotnym i samodzielnym rodzicielstwie, o tajemnicach, uzależnieniach i próbie wyjścia na prostą. Pokazuje jak każdego dnia wielu z nas zakłada maski i żyje swoim wymyślonym życiem, nie okazując przy tym prawdziwych emocji. To lekki romans, w którym znalazło się miejsce dla wielu mądrych spostrzeżeń dotyczących życia. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane