Strona głównaKsiążkiFeluś i Gucio świętują (2022)

Ostatnio opublikowane

Feluś i Gucio świętują (2022)

Feluś i Gucio świętują to kolejna już cześć z tej serii, która trafiła na regał małego człowieka, i która mu się spodobała. Wcześniej oglądaliśmy część dotyczącą zawodów i emocji. Na swoją kolej czekają sylaby.

Muszę przyznać, że obok Pucia to właśnie Feluś i Gucio stali się ulubieńcami mojego małego człowieka. Oczywiście na ten moment tylko opowiadam mu, co znajduje się na obrazkach, ale bardzo to lubi, co zresztą widać po stanie książek. Przeglądamy je kilka razy dziennie!

Tym razem w ramach współpracy z Wydawnictwem Nasza Księgarnia opowiem Wam i pokażę najnowszą część, która dotyczy świętowania. Dzięki temu mali ludzie oswajają się i poprzez zabawę mogą nauczyć pór roku oraz nazw miesięcy. Książka została podzielona właśnie ze względu na nie. W każdej porze roku zostały opisane najważniejsze święta, zarówno te wszystkim nam znane, jak i te mniej oczywiste. Sama dowiedziałam się na przykład, że istnieje Międzynarodowe Święto Kropki 😉 Póki co największym powodzeniem u mojego małego człowieka cieszą się te święta, w których na obrazku pojawia się dziadzia i baba!

Te książki idealnie sprawdzają się dla małych rączek, ponieważ mają grube strony, które łatwo się przewraca. Jeśli szukacie fajnych i ciekawych książek dla swoich młodszych lub całkiem początkujących czytelników to sięgnijcie po Felusia i Gucia, my z małym człowiekiem polecamy! Zobaczcie jak się prezentuje.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane