Strona głównaKsiążkiNora Roberts, Spokojna przystań (2022)

Ostatnio opublikowane

Nora Roberts, Spokojna przystań (2022)

Spokojna przystań to już trzecia część sagi autorstwa Nory Roberts. Chyba póki co to będzie mój ulubiony tom. I dzisiaj Wam o nim opowiem w ramach współpracy z Wydawnictwem Świat Książki.

Trzech chłopaków zostało zaadoptowanych przez Raymonda i Stellę Quinnów. Teraz, jako dorośli mężczyźni muszą się zmierzyć z nagłą śmiercią ojca oraz faktem, że w rodzinie pojawił się czwarty brat. Dziesięcioletni Seth jest nieufny. Tak po części można wspomnieć o dwóch poprzednich tomach. O Wzburzonych falach i Niebezpiecznych prądach pisałam w osobnych tekstach. Spokojna przystań dotyczy losów trzeciego z braci. Philip lubi wygodę i luksus, ciężko pracował na swoją pozycję i miejsce na rynku. Dzielenie czasu pomiędzy pracę a pomocą braciom w wychowywaniu Setha jest uciążliwe. Jego życie tym bardziej się zmieni, kiedy w ich miasteczku pojawi się Sybill. Kobieta, która pisze o życiu w małych społecznościach. Jednak okazuje się, że i ona ma swoje tajemnice, które wiążą się z Sethem. Czy prawda, która wyjdzie na jaw wszystko zniszczy w życiu Philipa? Czy mężczyzna zapragnie wreszcie się ustatkować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź sięgając po trzeci już tom Sagi rodu Quinnów. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie!

Spokojna przystań to opowieść o uczuciach i wszystkich ich odcieniach. O tym, że można kochać równocześnie nie chcąc kogoś znać. O dawaniu szansy, próbach zrozumienia i trudnej przeszłości, która warunkuje przyszłość. O kłamstwach, manipulacji i rządzy zemsty, ale też nadziei i nieśmiałych próbach godzenia się z losem. O stawianiu granic, życiu w zgodzie ze sobą i podejmowaniu decyzji, za które nie będziemy się wstydzić. To wielowymiarowa opowieść, z której każdy wyciągnie co innego. W sierpniu ukaże się czwarty, ostatni już tom o losach rodziny Quinnów. Jestem niesamowicie ciekawa, jak do końca potoczy się ta historia. A Was gorąco zachęcam do sięgnięcia po tę sagę!

Całą sagę możecie kupić tutaj.

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Świat Książki.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane