Strona głównaKsiążkiKamila Mikołajczyk, Ten drugi (2023)

Ostatnio opublikowane

Kamila Mikołajczyk, Ten drugi (2023)

Ten drugi to było moje pierwsze spotkanie z twórczością Kamili Mikołajczyk i muszę przyznać, że było udane. Na tyle, że czekam już na drugą część, gdyż okazało się, że to dopiero początek historii Ashera, Jamesa i Arielli.

Koniec sierpnia, powoli koniec wakacji i koniec lata to idealna pora, by sięgnąć po lekką i niezobowiązującą lekturę, która zagwarantuje nam dobrą rozrywkę. I właśnie Ten drugi autorstwa Kamili Mikołajczyk świetnie pasuje do powyższego opisu. Ten drugi to opowieść, którą przeczytałam w dwa wieczory i wciągnęłam się w nią od pierwszych stron! Jak wspominałam Wydawnictwo Niegrzeczne Książki stosuje oznaczenia poziomu hot swoich historii. Ta dostała 3 stopień, ale wydaje mi się, że spokojnie mógł być 2 😉 Niemniej znalazło się tutaj kilka opisów gorących scen. W każdym razie dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem opowiem Wam o tej pozycji.

Ariella swoje imię zawdzięcza matce i znanej syrence, woli jednak skróconą formę imienia, Aria. W swoje 25 urodziny po tym, jak pomyślała życzenie, by jej życie się zmieniło nieoczekiwanie poznaje ideał mężczyzny. Spędza z nim noc, jednak rano okazuje się, że facet potraktował to jako jednorazową przygodę. Kobieta ma złamane serce, gdyż liczyła na coś więcej. Kiedy kilka miesięcy później poznaje Jamesa wszystko wskazuje na to, że w końcu uda jej się stworzyć prawdziwy związek. Wizyta w rodzinnym domu jej chłopaka wszystko zmienia. Tam poznaje jego brata, którym okazuje się mężczyzna sprzed paru miesięcy, który zniknął bez słowa po wspólnej nocy. Czy to faktycznie była tylko jednorazowa przygoda? Co się stało, że facet postanowił rano zniknąć? Jakich wyborów dokona dziewczyna?

Ten drugi to romans obyczajowy z wykorzystaniem motywu hate-love. Miedzy bohaterami iskrzy, czuć napięcie, a ich słowne potyczki śledzi się z uśmiechem na twarzy. Lekka, zabawna opowieść, która idealnie sprawdzi się na ostatnie letnie wieczory. Co więcej, jak się okazuje to była pierwsza część i spodziewać możemy się kontynuacji. Jestem bardzo ciekawa, jak potoczą się dalsze losy bohaterów i chętnie sięgnę po drugi tom. A Wam póki co polecam lekturę pierwszego i jestem pewna, że spędzicie miło czas! Ten drugi to historia o tym, że los bywa przewrotny a serce lubi decydować za nas. Że czasami kto się czubi faktycznie się lubi, jednak okoliczności nie sprzyjają rozwojowi relacji. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane