Strona głównaKsiążkiKatarzyna Olubińska, Szczęście w wielkim mieście (2022)

Ostatnio opublikowane

Katarzyna Olubińska, Szczęście w wielkim mieście (2022)

Jakiś czas temu czytałam Kobietę w wielkim mieście i Bóg w wielkim mieście. Stąd bardzo ucieszyłam się, jak zobaczyłam w zapowiedziach nową książkę Katarzyny Olubińskiej, Szczęście w wielkim mieście.

Bardzo lubię te książki autorki bloga Bóg w wielkim mieście. To takie spokojne, kojące i inspirujące książki, pełne życiowej mądrości, często trudnych doświadczeń i świadectw wiary. Szczęście w wielkim mieście jak wskazuje tytuł odnosi się do szczęścia, rożnych dróg, aby je osiągnąć i różnych historii kobiet, które czasem rzucając się na głęboką wodę zmieniły swoje życie. Szczęście w wielkim mieście to zbiór siedmiu inspirujących rozmów z kobietami, które szukały własnego miejsca w świecie. Rozmowy przeplatane są osobistymi zwierzeniami autorki, jej przeżyciami i doświadczeniami wiary. Całość spina się w piękne świadectwa, które powstały czasami na bazie trudnych doświadczeń.

Dzięki tej książce trafiłam na świetne kobiety, które tworzą wyjątkowe rzeczy jak twórczynię kolorowych różańców Taniec i różaniec, naturalnych kosmetyków HAPPYMORE, piszącą ikony Joannę Kotas Art, malującą barwne obrazy Boskie Kreski, czy piękną biżuterię z cytatami zapisanymi alfabetem Morsa, Szeptem. To piękne i wartościowe kobiety, które zaryzykowały i poszły za głosem serca. Koniecznie zobaczcie ich prace 😉

Lubię spokój, który płynie z tych rozmów. Czuję się jakbym siedziała obok i przysłuchiwała się z boku. Tematy jakie są poruszane dotyczą wielu różnych aspektów życia: wiary, miłości, ambicji, szczęścia, które ma różne definicje. Są kojące, wypełniające nas spokojem i zawierają nutkę nadziei, pokazującą że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane