Strona głównaKsiążkiKristin Harmel, A gdy znów się spotkamy (2024)

Ostatnio opublikowane

Kristin Harmel, A gdy znów się spotkamy (2024)

Już ostatnio wspominałam, że Kristin Harmel trafiła na listę moich ulubionych autorek. A z każdą kolejną książką tylko się w tym utwierdzam.

Do tej pory miałam okazję czytać Jeszcze jeden dzień, Potem oraz Las znikających gwiazd. Dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Świat Książki opowiem Wam o najnowszej powieści autorki, a mianowicie o książce A gdy znów się spotkamy.

Emily podjęła w swoim życiu wiele decyzji, których teraz żałuje. Podobnie jak jej ojciec. Pewnego dnia otrzymuje obraz, na którym prawdopodobnie znajduje się jej babcia. Do tego dołączona została kartka, z której wynika, że jej dziadek tak naprawdę nie porzucił babci. Emily postanawia rozwikłać rodzinną zagadkę, a przy okazji musi się też uporać ze swoją przeszłością i konsekwencjami decyzji sprzed lat.

Najnowsza powieść Kristin Harmel to historia o rodzinnej tajemnicy, która zrujnowała życie dwójki osób. O miłości i jej sile, złych decyzjach i ich konsekwencjach oraz o tym, że na naprawianie błędów zawsze jest czas. To opowieść, która porusza i wzrusza. Pięknie napisana, wywołująca emocje, a miejscami zaskakująca! Harmel kolejny raz skradła moje serce swoją książką i już czekam na kolejną! A tymczasem mam jeszcze kilka tytułów do nadrobienia, a Wam z całego serca polecam A gdy znów się spotkamy!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane