Strona głównaKsiążkiMagdalena Krazue, Nigdy za ciebie nie wyjdę (2024)

Ostatnio opublikowane

Magdalena Krazue, Nigdy za ciebie nie wyjdę (2024)

Nigdy za ciebie nie wyjdę to moja pierwsza książka autorki, którą miałam okazję czytać. Bawiłam się świetnie podczas lektury!

Zbliża się lato, a więc czas kiedy mamy ochotę na lżejsze lektury. Przynajmniej ja tak mam. Jedną z takich książek jest właśnie najnowsza powieść Magdaleny Krauze, a mianowicie Nigdy za ciebie nie wyjdę. To komedia romantyczna, w której jednak nie brakuje też poważnych i ważnych tematów. Dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Mięta właśnie o niej Wam opowiem.

Liwia tymczasowo pracuje na stacji paliw. Studiuje fizjoterapię i w przyszłości chce otworzyć swój gabinet. Wychowywała ją babcia, a razem z nimi mieszka także jej ciocia, która jest byłą zakonnicą, a teraz chce korzystać z życia. Dziewczyna w przeszłości mocno się zawiodła na mężczyźnie i teraz nie chce się z nikim wiązać. Sprawy nieco się komplikują, gdy na stacji zjawia się Mateusz. Nowy kierownik, który przejął stanowisko po dziadku, gdyż ten przeszedł zawał. Między tą dwójką iskrzy. W dodatku nagle pojawiają się rodzice Liwii, którzy chcą odnowić kontakt. Jakie decyzje podejmie dziewczyna? Czy Mateuszowi uda się dotrzeć do dziewczyny i zdobyć jej zaufanie?

Nigdy za ciebie nie wyjdę to zabawna, ale też poruszająca wiele istotnych kwestii opowieść o życiu jakie znamy. O problemach, z którymi sami borykamy się na co dzień i o decyzjach, które musimy podejmować każdego dnia. Jestem wielką fanką babci Liwii i jej cioci! Kocham ich dialogi! To historia o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno, o straconych szansach i próbach naprawienia błędów z przeszłości. O tym, że pierwsza miłość czasem naprawdę jest tą jedyną, ale też nie zawsze musi tak być. Wielokrotnie uśmiechałam się podczas lektury. To idealna propozycja na letnie wieczory. Lekka, zabawna, ale pozostawiająca nutkę refleksji o tym, co w życiu ważne. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane