Strona głównaBrak kategoriiNora Roberts (J.D. Robb), Dotyk śmierci (2024)

Ostatnio opublikowane

Nora Roberts (J.D. Robb), Dotyk śmierci (2024)

Książki Nory Roberts bardzo lubię, ale do tej pory nie miałam okazji czytać jej książek, które pisze pod pseudonimem J.D. Robb. Bardzo się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam, że bestsellerowy cykl Oblicza śmierci został wznowiony i mogę zacząć czytać od początku.

Bardzo dużo osób polecało mi tę serię, jednak widziałam, że ukazuje się na bieżąco (już ponad 50 tomów!), ale pierwszy tom był niedostępny. Dlatego ucieszyła mnie wiadomość, że ten cykl zostaje wznowiony. I dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Świat Książki opowiem Wam o Dotyku śmierci, czyli thrillerze, od którego rozpoczyna się ta seria.

Eve Dallas nie ma łatwej przeszłości. Teraz pracuje w policji i jest jedną z najlepszych. To właśnie ona dostaje sprawę morderstwa wnuczki senatora, która była licencjonowaną prostytutką. Pierwszym podejrzanym jest Roarke, jednak Eve nie wierzy w jego winę. Kiedy giną dwie kolejne kobiety, z zapowiedzianych przez mordercę sześciu, atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Czas ucieka, a morderca jest nieuchwytny. Spotkanie Dallas i Roarke’a na zawsze odmieni ich życie, jednak czy kobieta będzie umiała zapomnieć o przeszłości? Czy uda się uratować pozostałe kobiety?

Dotyk śmierci to thriller, który wciąga i szokuje. To opowieść o podwójnej moralności, okropnej krzywdzie, ale też wyrachowaniu i władzy, która czasem odbiera nam resztki przyzwoitości. Wielkie pieniądze, polityka i przekonanie o bezkarności w końcu doprowadzają do tragedii. Nora Roberts jako J.D. Robb napisała trzymający w napięciu thriller, jednak nie brakuje w nim elementów powieści obyczajowej, czy romansu. Wszystko świetnie wyważone, co sprawia, że historia wciąga od pierwszych stron i nie sposób się od niej oderwać. Cieszę się, że już 15 maja ukaże się drugi tom! A Wam jeśli jeszcze nie znacie polecam Dotyk śmierci!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane