Ostatnio opublikowane

Po okładkach #2

Kolejny wpis będzie cieszył nasze oczy. Tym razem mam dla Was 6 okładek, które są urokliwe i ujmujące. Zobaczcie, które pozycje tym razem przykuły moją uwagę. Myślę, że początek każdego miesiąca to dobra pora na takie okładkowe zapowiedzi bądź przypomnienia. 😉

Agnieszka Maciąg, Smak świąt

Nie jest tajemnicą, że rzadko gotuję. Jednak w swojej bibliotece mam kilka książek o gotowaniu. Z chęcią sięgnę tez po pozycję przygotowaną przez Agnieszkę Maciąg. Pani Agnieszka to piękna i stylowa kobieta i taka też jawi nam się na okładce. Bije z niej ciepło i czuć magię zbliżających się Świąt. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwartego.

Laurein Paige, Uwikłani. Pokusa

Nie znam tej autorki. Przeglądając ofertę Empiku natrafiłam na okładkę i cóż… niewątpliwie przykuwa ona uwagę. Zapewne bardziej Panów. Seksowna, ale nie wulgarna.

Eduardo Sacheri, Kartki na wietrze

Patrząc na tę okładkę robi się człowiekowi smutno. Płynie z niej jakiegoś rodzaju tęsknota. I to ciekawe, dosyć zaskakujące  połączenie małej dziewczynki z piłką nożną. W końcu niektóre dziewczynki lubią piłkę nożną 😉 Książkę możecie kupić w Świecie książki.

Edyta Świątek, Cappuccino z cynamonem

Nowe życie można zacząć od filiżanki dobrej kawy czytamy na okładce. Kawy co prawda nie pijam, ale gustowna filiżanka na okładce przyciąga. Książka ukazała się w Wydawnictwie Replika.

Anna Ficner – Ogonowska, Czas pokaże

Nie ukrywam, że na tę książkę czekam. Podobała mi się wcześniejsza trylogia o losach Hani i Mikołaja. Mam tez nadzieję, że się nie zawiodę. Okładka najnowszej książki jest lekko tajemnicza. Książkę możecie kupić w Wydawnictwie Znak.

Anna McPartlin, Ostatnie dni królika

Czasami piękno tkwi w prostocie a my o tym zapominamy. Ostatnie dni królika posiada bardzo urokliwą okładkę, która od razu skradła sobie moje serce. Książkę możecie kupić na stronie Wydawnictwa HarperCollins Polska.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane