Strona głównaOkazjePrezenty na ostatnią chwilę dla siebie i innych

Ostatnio opublikowane

Prezenty na ostatnią chwilę dla siebie i innych

Nie panikujcie, jeśli jeszcze nie macie kupionych prezentów. Tutaj kilka pomysłów dla siebie, ale też dla bliskich.

Abonament Legimi

Nie wiem, jak wyglądało moje życie przed Legimi. A nie… Wiem! Na każda podróż zabierałam ze sobą tonę książek. A Abonament w Legimi to nie tylko wygoda, ale też dostęp do tysięcy książek w jednym miejscu. Wcześniej możecie zapytać czy osoba, którą chcecie obdarować czyta e-booki. A nawet jeśli nie to jestem idealnym przykładem, że e-booki nie gryzą i świetnie się czytają.

Abonament w Cinema City

Gdyby tylko Cinema City było w moim mieście nie wahałabym się ani chwili. To idealny prezent dla każdego kinomaniaka!

Karta podarunkowa jest bezgotówkową formą zapłaty za roczny abonament. Jest wydawana wyłącznie na okaziciela, a kod na rewersie karty umożliwia rejestrację w programie. Dostępne są dwa rodzaje kart podarunkowych w zależności od wybranego abonamentu*.

552 zł / opłata za rok – dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
660 zł / opłata za rok – dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

Zbiórki i zrzutki

W okresie Świąt szczególnie namawiam do dzielenia się. Można pomagać w rożny sposób. Wpłacić pieniądze na potrzebujących ludzi, schroniska. Zrobić paczkę na rzecz organizacji albo zwyczajnie klikając. Znaną akcją jest Pajacyk, Okruszek, czy Pusta Miska.

DKMS i Dawca narządów

To już bardzo ważne i poważne decyzje. To trochę takie „prezenty” w ciemno dla „nieznajomych”. Wiecie, jak dodatkowy talerz d;la zabłąkanego wędrowca, chociaż każdego roku nikt może się nie zjawić. Niemniej jego miejsce czeka. Podobnie jest w przypadku wyrażenia zgody w DKMS. Całe życie telefon może milczeć, ale może też zadzwonić i wtedy będziemy prezentem dając komuś szansę na życie. Wszystkie szczegóły znajdziecie w linku. Podobnie jest z narządami, wychodzę z założenia, że po śmierci na nic mi się one nie przydadzą i już od kilku lat mam podpisaną zgodę. Ważne i potrzebne decyzje, jednak pamiętajcie, by były podjęte w pełni świadomie! 😉

Karnet na siłownię/jogę/taniec lub bilety na koncert/festiwal

Jeśli ktoś nie lubi ruchu nie ryzykujcie, jeśli ktoś ma nadwagę raczej też nie serwujcie mu karnetu na siłownie, bo możecie go tym urazić. W innych przypadkach to fajna opcja. Zwłaszcza dla osób aktywnych, które kochają się ruszać. Zapewne w Waszych miastach jest mnóstwo miejsc, w których jest to możliwe. Wybierzcie coś co danej osobie sprawia radość. Drugą opcją są bilety na koncert. Obecnie jest już ogłoszone kilka wielkich gwiazd, które dadzą koncert w 2020 roku w Polsce, jak chociażby Sting, Matt Dusk, czy Pearl Jem. Droższą opcją jest karnet na festiwal, ale jestem przekonana, że dla kogoś kochającego muzykę to strzał w dziesiątkę. Orange Warsaw Festival czy Opener będzie świetnym wyborem!

Co najczęściej kupujecie w prezencie? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane