Strona głównaKsiążkiWhitney G., Nie pozdrawiam, Ethan (2023)

Ostatnio opublikowane

Whitney G., Nie pozdrawiam, Ethan (2023)

W zeszłym roku miałam okazję czytać pierwszą część serii Sincerely Yours zatytułowaną Twój Carter. Teraz przyszła pora na drugą część, a mianowicie Nie pozdrawiam, Ethan.

Muszę przyznać, że książkę Twój Carter wspominam bardzo dobrze. Możecie o niej przeczytać tutaj. Była to historia specyficznej przyjaźni, która powoli przeradzała się w coś więcej. Pisałam o niej, że była to urocza książka. jeśli miałabym wybrać właściwe określenie najnowszej części zatytułowanej Nie pozdrawiam, Ethan to zdecydowanie stawiam na zabawna! Ethan i Rachel to dosyć zakręcona para, która twierdzi, że się nienawidzi. Cóż… Nie od dzisiaj wiadomo, że nienawiść często może przerodzić się w zupełnie inne, silne uczucie.

Ethan miał siedem i pół roku, kiedy na jego ulicę przeprowadziła się Rachel wraz z rodzicami. Już pierwszego dnia dziewczynka zrzuciła go ze schodów i tak zaczęła się ich specyficzna relacja, która zaczęła opierać się głównie na wymianie korespondencji. Teraz, gdy oboje studiują nadal do siebie piszą opowiadając o wszystkim i na każdym kroku przypominając o wzajemnej antypatii. Wszystko się zmienia, kiedy Rachel szukając mieszkania zostaje współlokatorką Grega, który tak się składa mieszka z Ethanem. Czy wrogowie mają szansę zmienić status swojej relacji?

Nie wiem, czy pamiętacie, ale swego czasu wspominałam, że co jakiś lubię sięgać po niezobowiązujące lektury. To moja kolejna majówkowa książka, z którą spędziłam miło czas dobrze się bawiąc. To romans bardzo subtelny, chociaż nie brakuje w nim pikantnych scen. O pierwszej przyjaźni, zauroczeniach, miłościach, nienawiści, która prowadzi do czegoś zgoła odmiennego. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane