Strona głównaBrak kategoriiWymarzone miejsce do czytania

Ostatnio opublikowane

Wymarzone miejsce do czytania

Piękne wnętrze sprzyja czytaniu

Chyba każdy książkoholik tak ma, że w głowie układa wizję wymarzonego własnego kąta do czytania. Dzięki wyszukiwarce mebli favi.pl mogłam na chwilę pomarzyć i zastanowić się, co bym w takim miejscu ustawiła, jakie dodatki wybrała i jak umiliła sobie czas. Favi.pl to wyszukiwarka, która skupia w jednym miejscu rzeczy i dodatki do domu z różnych sklepów, dzięki temu można porównać sobie ceny i dostępność produktów. A ja zaglądając tam przepadłam totalnie. Podlinkowałam Wam konkretne produkty, ale też kategorie, z których wybierałam. 

Jeśli miałabym zacząć urządzanie swojego kąta pierwsze wybrałabym coś do siedzenia, wszak to bardzo istotna kwestia, gdzie mogę usadowić się z książką i kubkiem gorącej herbaty. Wybrałabym kanapę lub fotel. O ile lubię klasyczne kanapy tak z fotelem poszalałam. Jest piękny! Do tego dobrałam dywan i pewnie domyślacie się, który pasuje do fotela i koca.

Z kolei szarą kanapę ożywi bardziej abstrakcyjny dywan. Z uwagi na fakt, że bardzo lubię folkowe dodatki znalazłam coś idealnie pasującego.

Od razu dobrałam też poduszki, aby było przytulniej. I tutaj również dwa warianty. Jeden z nich pasujący do fotela i reszty dodatków, a drugi to poduszki, które znalazłyby się na kanapie. 

Skoro mam już gdzie siedzieć tak naprawdę nic więcej nie potrzebuje, ale patrząc na piętrzące się stosy wokół mnie na pewno muszę wybrać regał. I tutaj również marzy mi się dosyć niestandardowy, nieco dizajnerski regał. 

Skoro mam gdzie siedzieć a z regałów patrzą na mnie nieprzeczytane książki teraz brakuje mi tylko kubka i koca, aby móc zanurzyć się w lekturze. Zobaczcie jaki piękny koc znalazłam pasujący do fotela, a drugi dosyć klasyczny.

Z kubkami nie pójdzie tak łatwo, bo duży wybór sprawia, że nie umiem się zdecydować. Poniżej tylko kilka ulubieńców. 

Poza rzeczami jakie wybrałam znalazłam także świetne podpórki do książek.

Ważną rolę odkrywa także oświetlenie. Przeglądając dostępne produkty natrafiłam na świetną lampkę ozdobną w postaci kaktusa, jednak wybierając lampę znowu stawiam na klasykę.

Oczywiście nie może też zabraknąć biurka, przy którym mogłabym pisać. Znalazłam biurko z drewna odzyskanego i przyznam, że bardzo podoba mi się ten pomysł a i samo biurko wygląda bardzo oryginalnie.

vidaXL Biurko z drewna odzyskanego[1/8]
https://favi.pl/produkty/kupowac/66744/81/84/1/searchBlockSearch/e0199729-668f-48ee-a569-a07eb67332c2/0e649c8a-ed47-4d0a-aaf6-57431cb3ac01

Na potrzeby tego tekstu poprosiłam przyjaciela, aby stworzył taki kąt widziany męskim okiem, tak aby Panowie nie czuli się pominięci. Zobaczcie jego wybór.

Wpis powstał w ramach współpracy z wyszukiwarką mebli favi.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo ładnych rzeczy. Wyszukiwarka jest łatwa i przejrzysta, można wprowadzić wiele rożnych parametrów ułatwiających zakupy, jak również lepiej trafiające w nasze oczekiwania, gusta i grubość portfela 😉 Znaleźliście coś dla siebie? Jak oceniacie moje wybory? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane