Strona głównaMuzykaZrób głośniej #2

Ostatnio opublikowane

Zrób głośniej #2

Ileż świetnych utworów dla Was mam. Chodźcie posłuchać ze mną! Na pewno nie pożałujecie.

Oh Wonder, Without You

Oh Wonder to duet, który tworzą Josephine Vander Gucht i Anthony West. Co prawda to utwór z zeszłego roku, ale jest niezwykle zapadający w pamięć. Melodyjny, delikatny, ale z charyzmatycznymi wokalami, które świetnie ze sobą brzmią

HONNE & Izzy Bizu, Someone That Loves You

Someone That Loves You to świat subtelnej elektroniki. Polecam Waszej uwadze inne utwory duetu HONNE. Tworzą go producenci James oraz Andy, ten drugi jest również wokalistą. Numer zapowiada debiutancki materiał artystów.

Walking On Cars, Speeding Cars

Kolejny utwór z ubiegłego roku. Uwielbiam ballady a ta wyjątkowo skradła moje serce. To kolejny numer pochodzący z debiutanckiego albumu. Spokojny i nostalgiczny, idealny na wieczory.

Mystery Jets, Bubblegum

To dosyć specyficzny numer, uroku dodaje mu rytmiczna gitara. Zauroczył mnie i w tym miesiącu dosyć często do niego powracałam, mam słabość do lekkich i spokojnych indie folkowych utworów.

IRA, Powtarzaj to

IRA to moja miłość. Wielka, niekończąca się i odwieczna. Uwielbiam ich w takim repertuarze delikatnych, rockowych ballad. Cała ich najnowsza płyta zatytułowana My jest świetna. Czekam na najbliższy koncert, tam również jest świetna energia. Panowie jak wino, im starsi tym lepsi.

Natalia Nykiel, Error

Uwielbiam debiutancki album Natalii. Jej muzyka jest tak różnorodna i ten wokal. Error to mistrzostwo świata. Miałam okajzę posłuchać singla przedpremierowo na koncercie w Gdańsku i było niesamowicie. Czuję, że drugi album będzie rewelacyjny

Mt. Wolf, Anacrusis You

Ależ to jest sensualny utwór. Jeśli się w niego wsłuchacie będziecie mieć ciarki na skórze. Zakochałam się w tym wokalu od pierwszych słów. Pięknie.

Yu, Hejty

Jeśli nie znacie Yu koniecznie przesłuchajcie ich debiutancki album. To dawka pozytywnych wibracji i dźwięków. Lekko zwariowana muzyka, która wpada w ucho.

Który z utworów Wam się podoba? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane