Ostatnio opublikowane

Zrób głośniej #7

Październik obfitował w mnóstwo świetnych utworów, nie wiedziałam, które Wam pokazać, ale w końcu wybrałam te, których najczęściej słuchałam. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!

Bownik, Behind the Corner

Moje odkrycie i kawałek, w którym, się zasłuchuję. Wpada w ucho, niezwykle rytmiczny i ten wokal. Sami posłuchajcie!

Paweł Domagała, Gdybyś była

Rozczarowała mnie informacja, że nie będzie drugiego sezonu Powiedz TAK! Tam właśnie poznałam twórczość Pawła i teraz niecierpliwie czekam na płytę, która swoją premierę będzie mieć 18 listopada.

Akurat, Miłość

Akurat to moja stara miłość. Słuchałam ich bardzo dawno temu i często wracam do starszych numerów. Miłość pochodzi z najnowszej płyty, która swoją drogę, jest bardzo dobra. Zauroczyła mnie prostota tego tekstu i przekazu. Piękne.

Daria Zawiałow, Kundel bury

Jakiś czas temu w moim zestawieniu pojawił się Malinowy chruśnik autorstwa Darii. Kundel bury to kolejny singiel zapowiadający jej debiutancki album. Wyczekuję i niecierpliwie przebieram nogami nie mogąc się doczekać, kiedy będę mogła go posłuchać.

Buslav, Tysiąc

Melancholijnie, spokojnie nieco mrocznie. Idealny kawałek na jesienne wieczory. Koniecznie posłuchajcie całego albumu Buslava.

Anna Wyszkoni, Oszukać los

Ania Wyszkoni to jedna z moich ulubionych, polskich wokalistek. Nic dziwnego, że jej najnowsza piosenka często u mnie gości.

A Wam co ostatnio wpadło w ucho? 😉 Kogo słuchaliście?

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane