Strona głównaOkazje5 nieksiążkowych prezentów dla lubiących czytać

Ostatnio opublikowane

5 nieksiążkowych prezentów dla lubiących czytać

Trafienie z właściwą książką jako prezent dla osoby, która dużo czyta może sprawiać problem. Zamiast książki można kupić coś, co umili czytanie. Mam dla Was 5 propozycji prezentów pośrednio związanych z książkami.

Zestaw herbat lub kaw

Jak wiecie najlepiej czyta się wieczorami z filiżanką ulubionej herbaty, kawy lub z lampką wina. Jeśli chodzi o herbaty polecam DMG Herbaty w ich sklepie znajdziecie ogromny wybór zarówno herbat jak i kawy. Ostatnio trafiłam też na blog Gray Moka, co prawda jeszcze nie robiłam zakupów, ale znaleźć tam można mnóstwo informacji odnośnie herbat i kaw.

Kubek

Jeśli zdecydujecie się na zestaw herbat lub kaw zawsze można dokupić do tego kubek. Zajrzyjcie na stronę http://forrest.shopshood.com/ i zobaczcie jakie cudne, ręcznie malowane kubki można u nich kupić. Jestem pewna, że się Wam spodobają! Oprócz kubków znajdziecie duży wybór miseczek, talerzy czy doniczek. Jestem zauroczona!

Skarpetki

Siadając na kanapie z kubkiem ulubionej herbaty w ręce zanurzamy się w lekturze. Zimowe wieczory bywają jednak chłodne. Wiem, że skarpetki kojarzą się z oklepanym pomysłem na prezent, ale niedawno trafiłam na stronę koloroweskarpetki.pl i przepadłam. Ogromny wybór świetnych skarpetek. Jest zabawnie i kolorowo. Zobaczcie sami!

 

Koc z rękawami

Świetny wynalazek. Zajrzyjcie na stronę http://4gift.pl/koc-z-rekawami.html a zobaczycie jak wygląda. Z jednej strony to praktyczny prezent, z drugiej z poczuciem humoru. Całkiem dobra mieszanka. Koc się sprawdza. Potwierdzona informacja 😉

Taca

Brzmi dziwnie? Jeśli ktoś pije herbatę podczas czytania to taca bardzo się przyda. W dodatku taka jaką znajdziemy na stronie http://www.czaryzdrewna.pl Piękne. Nie od dzisiaj wiadomo, że drewno zawsze ładnie się prezentuje. A to jedno ze zdjęć pochodzące z ich strony.

Chcielibyście dostać taki prezent? Co kupujecie bliskim poza książkami? 😉

 

 

 

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane