Strona głównaKsiążkiKryminałHanna Cygler, Największy skarb (2024)

Ostatnio opublikowane

Hanna Cygler, Największy skarb (2024)

Największy skarb to kontynuacja historii Joy Makeba, którą poznaliśmy w Córkach tęczy.

Jakiś czas temu pisałam Wam o Córkach tęczy. Dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Luna opowiem Wam o Największym skarbie, czyli kontynuacji historii Joy Makeba.

Joy po tym jak uratowała Zuzannę zaprzyjaźniła się z jej synem i teraz Natan wybiera się do Afryki, by spędzić z dziewczyną urlop. Joy zaczęła też staż w gazecie i liczy, że uda jej się dostać tam do pracy. Jeszcze nie wie, że czas spędzony z przyjacielem z Polski wiele zmieni w jej życiu. Wspólnie będą szukać zaginionych dzieci, odkryją wiele tajemnic i będą mieli czas, by zastanowić się, co jest tak naprawdę ważne w życiu.

Największy skarb to powieść, która łączy w sobie kilka gatunków. I tak mamy tutaj elementy thrillera, powieści obyczajowej, a nawet subtelne wątki romansu. Hanna Cygler bardzo barwnie i plastycznie opowiada o afrykańskiej rzeczywistości, która mimo wielu kolorów pełna jest przygnębiających problemów. To historia, która pokazuje życie, zwyczaje i tradycje zupełnie dla nas odmienne, ale w wielu aspektach bliskie. Największy skarb to powieść o rodzinnych zawirowaniach, ambicji, realizacji celów i przyjaźni, która z czasem ma szansę rozwinąć się w głębsze uczucie. Z drugiej strony to obraz brutalności, bezwzględności i sytuacji, z których nie ma dobrego wyjścia. Czekam na kolejną część i mam nadzieję, że się pojawi, a Was zapraszam w tę polsko-afrykańską podróż!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane