Ostatnio opublikowane

Nie chcę czytać! #4

Dzisiaj wydanie wyłącznie poświęcone dźwiękom. Pięknym, melancholijnym, uwodzącym i co najważniejsze polskim! Zobaczcie od kogo w ostatnim czasie nie umiem się oderwać. Zasłuchajcie się!

Kortez

To moje niedawne odkrycie. Twórczość Korteza przypomina mi troszeczkę Skubasa. Wokal jest tajemniczy, otulony nutką romantyzmu a przy tym charyzmatyczny i wyrazisty. Kortez to zupełnie nowa jakość na rynku muzycznym. Najbardziej przypadł mi do gustu utwór Zostań, od którego nie potrafię się oderwać.

Bartek Grzanek

To uczestnik I. edycji programu The Voice of Poland, oraz finalista programu Mam Talent. Ikar to pierwszy singiel artysty. Za słowa do utworu odpowiada Jacek Łukasiewicz, natomiast muzykę skomponował sam Bartek Grzanek. Płyta ma ukazać się na jesieni tego roku i z niecierpliwością na nią czekam. A Ikar to bardzo spokojna, delikatna i urokliwa kompozycja, która wzrusza serca, zwłaszcza tak kruche jak kobiecie.

neena

Pod pseudonimem neena kryje się młodziutka Nina Karpińska, która próbowała swoich sił w ostatniej edycji Must Be The Music – Tylko muzyka, gdzie dotarła do finału.  Roses to jeden z dwóch singli, które do tej pory poznaliśmy. Drugim był Run. Roses i Run, mocno różniące się od siebie nastrojami. Spodobał mi się Roses za swoją tajemniczość i te piękne brzmienia. Tak bardzo przeróżne a przy tym spójne. Do tego teledysk utrzymany w biało-czarnej konwencji. Cudnie!

A kogo ciekawego Wy słuchaliście w ostatnim czasie? 😉

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane