Strona główna Książki Kryminał Vera Eikon, Polowanie na Wilka (2019)

Ostatnio opublikowane

Karolina Morawiecka, Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)

Chociaż to już czwarty tom z Karoliną Morawiecką, jako panią detektyw, to tak naprawdę moje pierwsze spotkanie z książką Karoliny Morawieckiej, autorką.

Wojciech Dutka, Bractwo mandylionu (wydawnictwo uzupełnione 2020)

Bractwo mandylionu to uzupełnione wydanie książki Wojciecha Dutki. To opowieść na kilka wieczorów, ale wciąga jak najlepsza książka przygodowa.

Regina Brett, Trudna miłość. Mama i ja (2020)

Bardzo lubię książki Reginy Brett, za spokój, lekkość, szczerość i taką ujmującą prostotę. Wiele z tych książek wynoszę i wiele mnie uczą....

Katarzyna Janus, Błękitny dom nad jeziorem (2020)

Błękitny dom nad jeziorem to powieść jakie lubię najbardziej. Nieco sentymentalna, melancholijna i tak po prostu zwyczajna i ciepła.

20 książek na jesienne wieczory, czyli co czytać tej jesieni

Starałam się wybrać książki, które zrobiły na mnie wrażenie, ale też skupiałam się na różnych gatunkach, aby każdy znalazł coś dla siebie....

Vera Eikon, Polowanie na Wilka (2019)

Polowanie na Wilka to pierwszy tom serii autorstwa Very Eikon. To nie jest kryminał, a raczej thriller, czy powieść sensacyjna która od samego początku trzyma w napięciu. Szukacie idealnej lektury na wakacje? To właśnie coś dla Was!

Komisarz Alan Berg zwany Procą wstąpił do policji z prywatnych pobudek. Po tym jak jego brat wplątał się w narkotyki postawił sobie za zadanie oczyszczać rynek z osób zajmujących się handlem. Na jego drodze staje Wilk, facet pośrednio powiązany z jego bratem. zaczyna się nierówny wyścig. operacja Szakal, którą prowadzi Berg ma na celu dorwanie Wilka. Kiedy do zespołu dołącza Julian Sikorski pseudonim Młody sprawy zaczynają się komplikować a w dodatku okazuje się, że nie wszystkim można ufać.

Ostatnio rzadko sięgam po literaturę rozrywkową, bo niewątpliwie do tej kategorii możemy przypisać Polowanie na Wilka. Tym bardziej się cieszę, że dałam się namówić na lekturę. Bo historia jaką proponuje nam Eikon wciąga od pierwszych stron. Akcja nie zatrzymuje się ani na chwilę. Wręcz przeciwnie.

Ale Polowanie na Wilka to nie tylko brawura, pościgi, porwania i niebezpieczeństwo. To także spojrzenie na rodzącą się męską przyjaźń, na poświęcenie w imię wyższych celów oraz na to, jak praca, zwłaszcza w takim zawodzie, wpływa na rodzinę. Polecam!

Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane

Książki na jesienne wieczory, co wybrać?

Jesień powoli rozgościła się na świecie. Jest piękna i kolorowa, ale bywa też deszczowa i zimna. Z każdym dniem zbliżamy się także do zimy....

22 najlepsze książki przeczytane w 2019 roku

Jako, że jestem u siebie nie muszę wybierać 10, czy 5 najlepszych książek ubiegłego roku. Wyszło 22. Są to książki, które utkwiły...

Najpiękniejsze cytaty o miłości

Dzisiaj walentynki. Jedni to święto obchodzą inni nie. Dla zakochanych to wyjątkowy dzień, zaś przeciwnicy wytykają, że kochać powinno się każdego dnia i to...

Prezenty dla miłośników gór

Przy okazji górskiego tygodnia mam dla Was 5 propozycji na idealne prezenty dla osób lubiących góry. I nie są to książki 😉

Wojciech Dutka, Bractwo mandylionu (wydawnictwo uzupełnione 2020)

Bractwo mandylionu to uzupełnione wydanie książki Wojciecha Dutki. To opowieść na kilka wieczorów, ale wciąga jak najlepsza książka przygodowa.