Ostatnio opublikowane

Listopad 2015

Przed nami ostatni miesiąc w tym roku. Tymczasem zapraszam na krótki post o tym, co działo się u mnie w listopadzie. A jak u Was? Co fajnego czytaliście?

W listopadzie przeczytałam 11. W tym miesiącu opowiedziałam Wam o dwóch książkach Karoliny Wilczyńskiej, które ukazały się w serii Stacji Jagodno, a także mogliście przeczytać wywiad z autorką. Mowa tutaj o Zaplątanej miłości i Marzeniach szytych na miarę. Ciepłe, mądre i wzruszające książki. Po raz kolejny spotkałam się z Remigiuszem Mrozem i jego Ekspozycją, która okazała się świetną pozycją. Mogliście też przeczytać wywiad z autorem, w którym opowiedział o swoich pasjach. Pojawił się wywiad z Kasią Puzyńską oraz przeczytałam kolejną część sagi o Lipowie – Z jednym wyjątkiem, która towarzyszyła mi w podróży do Gdańska.

Oprócz tego pojawiła się recenzja debiutanckiej książki Natalii Sońskiej Garść pierników, szczypta miłości oraz pierwsza od dawna recenzja książki sportowej. Pozycja Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć to lektura obowiązkowa miłośników piłki nożnej! Przeczytałam też przepięknie wydaną książkę Garance Dore Love, Style, Life.

Znalazła się też jedna pozycja dla osób interesujących się rozwojem osobistym – Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą autorstwa Joanny Malinowskiej – Parzydło.

W listopadzie ruszył też nowy cykl, który będzie pojawiać się początkiem miesiąca. Mowa o Po okładkach, w którym pokazuję Wam okładki książek przykuwające uwagę. Tak więc zobaczcie, które okładki pojawiły się we wpisie Po okładkach #1 i Po okładkach #2. Zdradzę, że już jutro pojawi się nowy cykl 😉

Początkiem listopada zastawiałam się, czy tworzenie listy TBR, czyli książek, które planujemy przeczytać, jest motywujące. Co prawda przeczytałam pozycje, które zaplanowałam, ale wydaje mi się, że fakt iż je przygotowałam specjalnie nie wpłynął na mnie aż tak bardzo.  😉

A jak listopad wyglądał u Was? Co czytaliście, oglądaliście czy słuchaliście? 😉

 

 

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane