Po okładkach #2

5

Kolejny wpis będzie cieszył nasze oczy. Tym razem mam dla Was 6 okładek, które są urokliwe i ujmujące. Zobaczcie, które pozycje tym razem przykuły moją uwagę. Myślę, że początek każdego miesiąca to dobra pora na takie okładkowe zapowiedzi bądź przypomnienia. 😉

Agnieszka Maciąg, Smak świąt

Nie jest tajemnicą, że rzadko gotuję. Jednak w swojej bibliotece mam kilka książek o gotowaniu. Z chęcią sięgnę tez po pozycję przygotowaną przez Agnieszkę Maciąg. Pani Agnieszka to piękna i stylowa kobieta i taka też jawi nam się na okładce. Bije z niej ciepło i czuć magię zbliżających się Świąt. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwartego.

Laurein Paige, Uwikłani. Pokusa

Nie znam tej autorki. Przeglądając ofertę Empiku natrafiłam na okładkę i cóż… niewątpliwie przykuwa ona uwagę. Zapewne bardziej Panów. Seksowna, ale nie wulgarna.

Eduardo Sacheri, Kartki na wietrze

Patrząc na tę okładkę robi się człowiekowi smutno. Płynie z niej jakiegoś rodzaju tęsknota. I to ciekawe, dosyć zaskakujące  połączenie małej dziewczynki z piłką nożną. W końcu niektóre dziewczynki lubią piłkę nożną 😉 Książkę możecie kupić w Świecie książki.

Edyta Świątek, Cappuccino z cynamonem

Nowe życie można zacząć od filiżanki dobrej kawy czytamy na okładce. Kawy co prawda nie pijam, ale gustowna filiżanka na okładce przyciąga. Książka ukazała się w Wydawnictwie Replika.

Anna Ficner – Ogonowska, Czas pokaże

Nie ukrywam, że na tę książkę czekam. Podobała mi się wcześniejsza trylogia o losach Hani i Mikołaja. Mam tez nadzieję, że się nie zawiodę. Okładka najnowszej książki jest lekko tajemnicza. Książkę możecie kupić w Wydawnictwie Znak.

Anna McPartlin, Ostatnie dni królika

Czasami piękno tkwi w prostocie a my o tym zapominamy. Ostatnie dni królika posiada bardzo urokliwą okładkę, która od razu skradła sobie moje serce. Książkę możecie kupić na stronie Wydawnictwa HarperCollins Polska.