7 książek, które chciałabym przeczytać tej jesieni

Czasem można się nieco rozmarzyć, prawda? Mam dla Was zestawienie książek, które od dłuższego czasu chcę przeczytać, ale jakoś do tej pory mi się nie udało.

Stephen King, To

Mam spore obawy czy to na pewno dobry wybór dla mnie. Niemniej do tej pory, wstyd przyznać, ale nie było nam po drodze z panem Kingiem. Może właśnie nadszedł nasz czas?

https://www.nieprzeczytane.pl/To,product663615.html

Rupi Kaur, Mleko i miód

Sporo dobrego czytałam o tej pozycji. Najwyższa pora przekonać się na własnej skórze o co tyle szumu i czy faktycznie można się zachwycić.

https://www.nieprzeczytane.pl/Mleko-i-miod-Milk-and-Honey,product1001054.html

Ignacy Karpowicz, Sońka

Sońka chodziła za mną bardzo długo. Ostatnio w końcu kupiłam swój egzemplarz i teraz w końcu mogę usiąść i przeczytać. Sporo obiecuję sobie po tej pozycji i mam nadzieję, że zachwycę się nią jak wiele osób.

Kornel Filipowicz, Moja kochana, dumna prowincja. Opowiadania

Listy Wisławy Szymborskiej i Kornela Filipowicza wspominam bardzo dobrze. Liczę, że Opowiadania to pozycja, po którą warto sięgnąć.

https://www.nieprzeczytane.pl/Moja-kochana-dumna-prowincja.-Opowiadania,product1016986.html

John Steinbeck, Myszy i ludzie

Ze Steinbackiem mam tak samo jak z Kingiem. To jeden z autorów, który mnie intryguje, i którego twórczość chcę w końcu nadrobić.

https://www.nieprzeczytane.pl/Myszy-i-ludzie,product635462.html

A. Scott Berg, Geniusz

Geniusz zaciekawił mnie odkąd pojawił się w zapowiedziach. Mam wrażenie, że to książka z gatunków tych, które czytam, i która powinna mi się spodobać. Planuję też w końcu nadrobić zaległości filmowe i na liście jest właśnie Geniusz z 2016 roku.

https://www.nieprzeczytane.pl/Geniusz,product1000129.html

Martin Capparos, Głód

O tej pozycji mówi się, że to reportaż kompletny. Szokuje, zasmuca i wzbudza wiele skrajnych emocji.

https://www.nieprzeczytane.pl/Glod,product933234.html

Czytaliście, którąś z tych książek? 😉 A jakie Wy macie tytuły do przeczytania? 😉

 

 

Marta Mrowiec

Gdyby nie książki zapewne więcej pisałaby o muzyce, gdyby nie muzyka więcej pisałaby o książkach. Dwa światy, które wypełniają moje życie. Świat dźwięków, o których szerzej wypowiadam się na jednej ze stron muzycznych oraz świat kreowany za pomocą słowa, o którym wypowiadam się tutaj.

Ostatnio opublikoWANE