Strona głównaWywiadyBralczyk o sobie w rozmowie z Pawłem Goźlińskim i Karoliną Oponowicz (2023)

Ostatnio opublikowane

Bralczyk o sobie w rozmowie z Pawłem Goźlińskim i Karoliną Oponowicz (2023)

Jakiś czas temu przeczytałam Pokochawszy, czyli książę, w której Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil w rozmowie z Karoliną Oponowicz poruszają wiele kwestii związanych z miłością i nie tylko.

Nie bez powodu wspominam na wstępie książkę Pokochawszy. Przeczytałam ją dwa razy, co w przypadku takich książek rzadko mi się zdarza. Niemniej duet Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil tak pasjonująco rozmawiają o życiu, że chciałam do tej rozmowy wrócić. Tym razem z kolei w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Agora miałam okazję przeczytać wywiad-rzekę z samym Profesorem Bralczykiem, który przeprowadzili Paweł Goźliński i Karolina Oponowicz.

Bralczyk o sobie to ponad 400 stron pasjonującej rozmowy z Profesorem Bralczykiem, co ciekawe nie tylko o języku. To rozmowa o życiu ze wszystkimi jego barwami. O dorastaniu, kompleksach, błędnie podjętych decyzjach i życia z ich konsekwencjami, o ojcostwie, powtórnym małżeństwie, o polityce, zmianach ustrojowych, pracy i o tym, co w życiu jest ważne, ale też i o błahostkach. Profesor Bralczyk to mądry, ale krytyczny wobec siebie rozmówca ze świetnym poczuciem humoru! Zwróćcie uwagę na podpisy zdjęć i niektóre przypisy! Nie sposób się nie uśmiechnąć. Bardzo lubię sięgać po takie rozmowy, które przybliżają mi danego człowieka, a które są przeprowadzone w sposób naturalny i bez niepotrzebnego nadęcia. Czułam się, jak na herbacie ze znajomym. Niewątpliwie jeszcze wrócę do tej rozmowy, gdyż była naprawdę ciekawa! Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane