Strona głównaKsiążkiEleri Fowler - Radość kwiatów (2016)

Ostatnio opublikowane

Eleri Fowler – Radość kwiatów (2016)

Radość kwiatów to druga kolorowanka, z którą miałam styczność. Ujmuje w niej lekkość i delikatność. Czasami warto znów poczuć się jak dziecko.

Elwri Fowler stworzyła kolorowankę pełną kwiatów, zwierząt i motywów. Już z samego nazwiska autorki można ułożyć słowo flower, oznaczające kwiat. Radość kwiatów napawa optymizmem również za sprawą cytatów, które autorka zdecydowała się w niej umieścić. I tak znajdziemy tutaj cytaty Emersona, Eliota czy Szekspira, jak również szwedzkie i francuskie przysłowia. Na wstępie możemy przeczytać o inspiracjach autorki, jak również o kulisach jej pracy, Następnie zaprasza nas do swojego ogrodu i zachęca do odwagi i eksperymentowania. Jednak poza kwiatami i motywami kwiatami znajdziemy tutaj między innymi kilka kolorowanek z motywem sówek, które mnie urzekły. Naprawdę są rewelacyjne! Są też motyle i ważki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

radosc

Zatem kredki w dłoń i dajcie się ponieść fantazji. Co ciekawe znajdziemy tu proste kolorowanki, jak również bardziej skomplikowane, które wymagają od nas większej precyzji. Aczkolwiek to bardziej propozycja dla osób, które chcą rozpocząć swoje przygody z kolorowaniem.

Myślę, że dzięki temu rodzice będą mogli spędzić czas ze swoimi pociechami. Od czasu do czasu warto się odstresować i chociaż kolorowanki wydają się dosyć dziecinnym pomysłem, to naprawdę wciągają.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane