Strona głównaKsiążkiAda Tulińska, To zawsze byłeś ty(2023)

Ostatnio opublikowane

Ada Tulińska, To zawsze byłeś ty(2023)

Przyznam, że po sięgnięcie po tę książkę jako pierwsze skusiła mnie okładka. Co więcej nawet nie przeczytała jej opisu. Zasiadłam do lektury i totalnie przepadłam w tej opowieści pełnej muzyki.

Zaczynając pisać ten tekst nieco się zdziwiłam, gdyż To zawsze byłeś ty to romans New Adult, a to oznacza, że jednak nie jestem za stara na takie historie i mogę po nie sięgać od czasu do czasu 😉 Także dzisiaj za sprawą współpracy reklamowej z Niegrzecznymi Książkami zabieram Was w świat muzyki, pierwszych miłości, powrotów po latach i złych decyzji. To kolejny lekki romans, który idealnie sprawdzi się na nadchodzące letnie wieczory.

Adrian i Eryk są członkami zespołu The Midnight Moon, który odniósł duży sukces. Wszystko zaczęło się jeszcze w szkole, kiedy dostali stypendium muzyczne. Teraz po latach odzywa się do nich Weronika, polonistka w tej placówce, której aktualnie grozi zamknięcie. Czy wspólna tajemnica sprzed lat na nowo połączy tę trójkę? Czy dawno skrywane uczucie wyjdzie na jaw?

To zawsze byłeś ty to romans z muzyką w tle. Kariera, nieco wody sodowej, która może uderzyć do głowy, silne uczucia źle ulokowane i błędy młodości. Muszę przyznać, że wyjątkowo wkurzali mnie bohaterowie tej historii a równocześnie nie umiałam oderwać się od lektury. Przypomniały mi się lata mojej młodości, szkolne rozterki, pierwsze miłości i zauroczenia. To kolejna idealna lektura na zbliżające się letnie dni!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane