Strona głównaKsiążkiGill Thackray, Jak manifestować (2023)

Ostatnio opublikowane

Gill Thackray, Jak manifestować (2023)

Jak manifestować to jedna z tych pozycji, po które sięgnęłam z czystej ciekawości i faktu, że nadal lubię książki, które mnie uczą czegoś nowego i poruszają tematy, z którymi nie mam styczności na co dzień.

Jak manifestować to taka powiedziałabym pigułka wiedzy dla zainteresowanych tematem. To pozycja, którą przeczytamy na raz, ale… jeśli chcemy wykonać wszystkie zadanie, które się w niej znajdują to na pewno poświęcimy temu więcej czasu i uwagi. Niemniej dla mnie była to ciekawa pozycja, gdyż kompletnie nie jest to tematyka, którą zagłębiam, i na której się znam. W książce autorka pokazuje różne techniki i sposoby łączenia się ze wszechświatem i jego siłą, opisuje zasady tarota, energię płynącą z księżyca, czy właściwości kryształów, z których można korzystać. W każdym z rozdziałów znajdują się konkretne pytania do rozważenia i zadania do wykonania, które mają nam pozwolić i przybliżyć nas do osiągnięcia wyznaczonych celów. Z mojego punktu widzenia to ciekawa wiedza, która pokazała mi kolejny kawałek innego sposobu myślenia i patrzenia na świat.

Warto też zwrócić uwagę na samo piękne i dopracowane wydanie książki. Sprawdzi się idealnie na prezent. Jeśli interesuje Was taka tematyka lub dopiero chcielibyście zacząć ją zagłębiać to Jak manifestować jest dla Was. A może, tak jak ja, jesteście tylko ciekawi, jak to wszystko działa i jak się odbywa. Wtedy też w zupełności wystarczy Wam ta pozycja. Polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane