Strona głównaKsiążkiBeata Agopsowicz, Herbaciane róże (2024)

Ostatnio opublikowane

Beata Agopsowicz, Herbaciane róże (2024)

Herbaciane róże to kolejna powieść, która ukazała się w serii Opowieści z wiary. Muszę przyznać, że bardzo lubię historie, które się w niej pojawiają.

Opowieści z wiary to seria książek Wydawnictwa eSPe i dzisiaj w ramach współpracy reklamowej z tym wydawnictwem opowiem Wam o kolejnej powieści. Tym razem to Herbaciane róże autorstwa Beaty Agopsowicz. Równocześnie to moja pierwsza powieść tej autorki, którą miałam przyjemność przeczytać.

Radlin to niewielka miejscowość, w której żyje Katarzyna z mężem Krzysztofem i córką Polą. Ojciec dziewczyny odkąd jest na emeryturze z nudów chce śledzić każdy jej krok pod pozorem troski. Kiedy Pola wyjeżdża do Krakowa z koleżankami dochodzi do tragedii, która na zawsze odmieni ich rodzinę. Na jaw wyjdzie przez lata skrywana tajemnica. Czy Poli uda się ponownie zaufać? Czy pozwoli sobie na uczucie? Czy małżeństwo, które żyje lata wyłącznie obok siebie może zacząć wszystko od nowa?

Herbaciane róże to życiowa historia o rodzinie jakich wiele. O małżeństwie z rozsądku, bezsensownym tkwieniu w małżeństwie, które bardziej przypomina życie współlokatorów i o prawdzie, która prędzej, czy później wyjdzie na jaw i może przynieść wiele szkód. To także opowieść o miłości, która mimo wszystko może przyjść niespodziewanie niezależnie od wieku i o tym, że czasami warto postawić wszystko na jedną kartę. Mądra, poruszająca i mimo wszystko niosąca nadzieję powieść, którą Wam z czystym sumieniem polecam!

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Czyta, pisze, biega, chodzi po górach, ogląda mecze i słucha rapu. Nietypowo typowa kobieta.

Komentarze

Najczęściej czytane